O firmie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w usługach remontowych i wykończeniowych, oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z wnętrzem Państwa domu lub mieszkania.

Gwarantujemy najwyższą jakość oraz rzetelność wykonanych prac, profesjonalne podejście potwierdzają rekomendacje naszych klientów. Podwaliną naszego działania jest pasja, która daje nam i naszym klientom satysfakcję ze zrealizowanych zleceń.


Remonty to nasza pasja

Podążamy z duchem czasów i wszelkie nowe trendy nie są nam obce. Wykańczamy kompleksowo wnętrza mieszkań, domów w stylu klasycznym z zachowaniem ówczesnego piękna oraz nowoczesnym z uwzględnieniem wszelkich technicznych nowinek współczesności.

Wykonujemy również remonty poszczególnych pomieszczeń: pokój, kuchnia, salon, łazienka.

Dbamy o wszelkie detale. Remont przeprowadzamy z precyzją, dokładnością i najwyższą starannością. Ważna jest dla nas współpraca z klientem, dlatego też cenimy jego zdanie, które jest wytyczną do naszych prac. Służymy profesjonalną poradą jak wykończyć, wyremontować swoją wymarzoną nieruchomość. Zapraszamy do kontaktu.


O firmie

Usługi remontowe

wykonujemy kompleksowe remonty wnętrz korzystając z najwyższej jakości produktów czołowych dostawców

O firmie

Usługi wykończeniowe

wykonujemy kompleksowe usługi wykończeniowe: od prac glazurniczych po suche tynki i prace malarskie

O firmie

Remonty mieszkań

wykonujemy kompleksowe remonty mieszkań: remonty kuchni, łazienek, pokoi, balkonów

O firmie

Remonty domów

wykonujemy kompleksowe remonty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, zarówno wnętrza pomieszczeń, jak również korytarzy i klatek schodowych

O firmie © Remonty Grodzisk - O firmie